crossdocfacebooklinkedinmailuploadweb
serwis wspierający płynność dla MŚP

fakturowanie online

line blue short

Odkryj najlepszy program
do fakturowania online!
Sprawdź ranking

Ranking:
Najlepszy program do wystawiania faktur

line blue short

1

logo faktura pl

DŁUGOŚĆ BEZPŁATNEGO OKRESU:

30 dni

CENA

Basic – 13.99 zł/msc (po 3 miesiącach darmowego okresu próbnego)

Optimum – 18.99 zł/msc

Premium – 28.99 zł/msc

CECHY

Przejrzysty interfejs (wystawianie faktur poniżej 30 sekund)

Szeroka gama integracji

Wirtualny segregator na dokumenty przychodowe i kosztowe

Umożliwia generowanie raportów księgowych i plików JPK

Możesz go połączyć z dowolnie wybraną księgowością

2

Comarch ERP XT nowelogo

DŁUGOŚĆ BEZPŁATNEGO OKRESU:

Do 10 dokumentów

CENA

Moduł podstawowy – 11 zł/msc

Księga podatkowa – 28 zł/msc

Magazyn – 36 zł/msc

Księga Handlowa – 99 zł/msc

Każda funkcja to osobny koszt, czyli jeśli zdecydujemy się na wszystkie powyższe to miesięczny koszt to 174 zł.

CECHY

Optymalne rozwiązania dla dużych firm

Możliwość wystawienia różnych dokumentów sprzedażowych

Możliwość wystawiania faktur w innych walutach

Interfejs programu w języku angielskim, francuskim i niemieckim

Automatyczna wysyłka faktur drogą mailową

3

logo fakturownia

DŁUGOŚĆ BEZPŁATNEGO OKRESU:

30 dni

CENA

Standard – 15.20 zł/msc

Pro – 23.20 zł/msc

Pro Plus – 45.60 zł/msc

CECHY

Możliwość wystawienia różnych dokumentów sprzedażowych

Faktury w około 30 wersjach językowych

Możliwość wybrania jednego z 7 dostępnych szablonów do faktury

Integracja z drukarką fiskalną

4

ifirma 2020 color

DŁUGOŚĆ BEZPŁATNEGO OKRESU:

Do 10 faktur/msc

CENA

Fakturowanie – 100 zł/rok

Księgowanie – 37 zł/msc

Biuro rachunkowe – 89 zł/msc lub 119 zł/msc

CECHY

Faktury wystawiane w dowolnej walucie

Integracja z Allegro

Integracja z kalendarzem Google

Wysyłanie faktur na mail, sms

Jak wybrać najlepszy program do fakturowania?

Proces wyboru programu do wystawiania faktur online bywa sporym wyzwaniem dla przedsiębiorcy. Podczas poszukiwań warto mieć na uwadze liczne aspekty, które pozwolą na dopasowanie programu do potrzeb firmy. Istnieje wiele propozycji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjrzyjmy się temu, jaki program do faktur online będzie doskonałym rozwiązaniem.

Jak dokonać wyboru?

O czym pamiętać podczas poszukiwań programu do wystawiania faktur?

faktoring 27

Jak wybrać najlepszy program do fakturowania?

faktoring 02

Jaki jest dobry program do wystawiania faktur?

To pytanie z pewnością nurtuje wielu przedsiębiorców. Pamiętajmy o tym, że na początku działalności możemy mieć do czynienia z brakiem wpływów finansowych, co nie wpływa korzystnie na funkcjonowanie firmy.

Nie bez znaczenia są zatem dodatkowe profity, które bywają nazywane strefą korzyści. Okazuje się, że bardzo często firmy tworzące aplikacje do wystawiania faktur współpracują z innymi podmiotami, których wcześniej byśmy ze sobą nie powiązali.

Za pomocą strefy korzyści nasza firma może cieszyć się profitami i zniżkami za to, że wystawiamy faktury w danej aplikacji.

Początkujący przedsiębiorca z pewnością zwraca uwagę na koszty operacyjne, które wiążą się z wystawianiem faktur. Powinniśmy dokładnie sprawdzić, która firma zapewnia bezpłatny okres próbny i z jakimi kosztami musimy się liczyć. Oczywiście ogromne znaczenia ma też jakość programu do fakturowania. Warto postawić na nieco droższe rozwiązania, które zapewnia wygodę i intuicyjność.

Nasza rekomendacja

line blue short

Jaki program do faktur online?

Program do faktur online powinien spełniać wszystkie oczekiwania przedsiębiorcy. Jaki program do faktur przez Internet będzie dla nas najlepszy?

W tej sytuacji korzystnie na tle innych rozwiązań wypada Faktura.pl. Aplikacja została stworzona z myślą o przedsiębiorcach z każdej branży. Co warto docenić? Przede wszystkim czytelny i przejrzysty interfejs, który pozwala zachować swobodę podczas pracy. Dokumenty wystawimy w kilkanaście sekund, korzystając z jednej sesji. Z pewnością znaczenie ma też długość darmowego użytkowania aplikacji – aż 30 dni. W tym okresie można korzystać z szerokiego wachlarza różnorodnych usług.

faktoring 06

Jaki jest dobry program do wystawiania faktur?

Dobry program do wystawiania faktur wspiera przedsiębiorców w zachowaniu płynności finansowej. Aplikacja Faktura.pl jest zintegrowana z faktoringiem i windykacją. Jaki faktoring wybrać? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom łatwiej znajdziemy odpowiedź na to pytanie. Nie musimy martwić się niewypłacalnymi kontrahentami i kłopotami z płynnością finansową naszej firmy. Poza tym, niezawodny program pomoże nam w sprawnym przepływie środków pieniężnych. Chodzi tutaj o przycisk szybkiej płatności na dokumencie. 

Warto podkreślić, że niezawodny program do fakturowania nie obciąży portfela przedsiębiorcy nawet po okresie bezpłatnym. Co ciekawe, skorzystamy także ze strefy korzyści, gdzie znajduje się dziesięć firm współpracujących z Faktura.pl. Rejestracja jest jednoznaczna ze skorzystaniem ze zniżek, jakie są oferowane przez partnerów.

faktoring 20

Jaki program do fakturowania dla małej firmy?

faktoring 18

Program do fakturowania dla małej firmy trzeba dobrać zgodnie z potrzebami działalności. W tym wypadku doskonałym wyborem jest Faktura.pl. Najważniejsze cechy tej aplikacji to:

Szeroka gama integracji

Przejrzysty interfejs

Segregator wirtualny na dokumenty kosztowe i przychodowe

Możliwość generowania raportów księgowych i plików JPK

Dowolne łączenie z księgowością

Jak widać, ten program jest wygodny i łatwy w obsłudze. Nie ma mowy o wysokich kosztach, co docenią małe firmy. Od tej pory wystawiania dokumentacji jest niezwykle czytelne i łatwe. Nie musimy liczyć, ile darmowych dokumentów możemy wystawić do końca miesiąca i martwić się niewypłacalnością kontrahentów. Bezpłatny okres użytkowania aplikacji jest ogromną zachętą dla każdej firmy.

Na co zwracać uwagę przy wyborze programu do wystawiania faktur online?

Szukając programu do wystawiania faktur online, powinieneś na pewno zwrócić uwagę na funkcje, które ułatwią Ci nie tylko sprawne tworzenie dokumentu, ale i pomogą Ci z problemami związanymi z szeroko pojętą płynnością finansową. Na pewno takie opcje, jak faktoring, czy windykacja sprawią, że Twoja firma nie będzie skazana na brak dochodów. Przycisk szybkiej płatności na fakturze też jest bardzo pomocny przy kontrahentach, którzy cenią sobie sprawne przelewy bez sprawdzania, czy numer konta bankowego jest odpowiedni.

Brak wpływów pieniężnych na początku działalności firmy na pewno nie działa dobrze na dalsze jej funkcjonowanie. Warto też zwrócić uwagę na dodatkowe profity, które są często określane, jako strefa korzyści. Firmy, tworzące aplikacje do wystawiania faktur często współpracują z innymi podmiotami, których wcześniej nie powiązałbyś ze sobą. Dzięki takiej strefie korzyści Twoja firma może dostać zniżki lub inne profity za to, że akurat wystawiasz faktury w takiej, a nie innej aplikacji.

Dla początkujących przedsiębiorców na pewno istotne są koszty operacyjne związane z wystawianiem faktur. Dlatego też warto spojrzeć, która z firm oferuje najdłuższy bezpłatny okres próbny oraz jakie są koszty po jego skończeniu. Nie należy jednak zapominać o jakości, bo czasem warto wydać parę złotych więcej miesięcznie, mając większą wygodę, niż zaoszczędzić tę kwotę i męczyć się z nieintuicyjną aplikacją.

Recenzja Faktura.pl:

Aplikacja Faktura.pl wypada najlepiej na tle konkurencji. Nasza opinia opiera się na tym, że wspomniany program do wystawiania faktur jest stworzony z myślą o przedsiębiorcach i nie jest to puste hasło. Interfejs jest czytelny i przejrzysty, tak żeby każdy mógł poczuć się swobodnie przy wystawieniu faktury. Wystarczy zaledwie jedna sesja, żeby nowy przedsiębiorca zaczął wystawiać dokumenty krócej, niż w 30 sekund. Na pewno pomaga w tym również długość darmowego użytkowania aplikacji. Nikt na rynku nie proponuje, tak długiego bezpłatnego okresu (30 dni), podczas którego można się cieszyć szerokim wachlarzem usług, jaki proponuje faktura.pl.

À propos usług: Faktura.pl wspiera przedsiębiorców w ważnym aspekcie, jakim niewątpliwie jest płynność finansowa. Jest to wynikiem integracji aplikacji z windykacją i faktoringiem – dzięki temu można nie martwić się niewypłacalnymi kontrahentami. Faktura.pl pomaga również w sprawnym przepływie finansów, dzięki przyciskowi szybkiej płatności na dokumencie.

Na początku każdej działalności przedsiębiorców najbardziej interesują finanse. Faktura.pl na pewno nie obciąża portfela nawet po bezpłatnym okresie. w aplikacji można również skorzystać ze strefy korzyści, gdzie znajduje się 10 firm współpracujących z Faktura.pl. Rejestrując się w aplikacji, można skorzystać ze zniżek, jakie proponują partnerzy.

Reasumując, faktura.pl to program, który jest tani i wygodny w obsłudze. Dzięki tej aplikacji wystawianie dokumentów jest proste i czytelne. Przedsiębiorca nie musi liczyć, ile jeszcze ma darmowych dokumentów do wystawienia do końca miesiąca, oraz nie przejmuje się niewypłacalnymi kontrahentami. Bezpłatny 30-dniowy okres użytkowania aplikacji powinien przekonać każdego przedsiębiorcy do związania się na dłużej z Faktura.pl.